Kopírujte fotky jen s povolením. Když na povolení kašlete, tak pište aspoň zdroj!!!

Prosinec 2011

Možná se Vám i stýskalo :)

26. prosince 2011 v 14:35 | FK-Paint |  Novinky
Ahojky, lidičky moji milí! :D Právě jsem na chalupě u babičky a píšu z jejího noťasu, takže to bude pouze krátké shrnutí Vánoc ;). CLICK na c. č.!

Zítra jsou Vánoce

23. prosince 2011 v 20:21 | FK-Paint |  Novinky
Tak co? Jak to jde? Zítra jsou Vánoce a já už naštěstí sehnala dárky :D. Pokud chcete vědět více, stačí CLICK na c. č. :)

Tak tady zase straším :D

21. prosince 2011 v 18:52 | FK-Paint |  Novinky
Coldplay - Paradise!
K této písničce... Nemám slov... Naprosto úžasně vlezlá a dojemná :D :D.
Určo stojí za shlédnutí :).

Jinak, aby Vám to nebylo líto, jsem si pro Vás připravila pár keců :D.

Xmas 2011 - Sweet Christmas

19. prosince 2011 v 20:36 | FK-Paint
"Ronjo!" zavolala jsem na svou březí klisničku fjordského koně. Ronja se hned dala do radostného klusu a vmžiku stála vedle mě a otírala se mi hlavou o rameno. Podrbala jsem jí mezi ušima a nasadila jí novou červenou ohlávku vyzdobenou umělou cesmínou, stužkou a dvěma rolničkama.

Achjo...

10. prosince 2011 v 19:54 | FK-Paint |  Novinky
Je to hrůza :/. Spring Timea, Jenny i Bohatýra jsem nafotila (a výsledek fotek se mi opravdu líbí - až na světlo), ale bohužel jsem tak blbá, že neumím stahovat fotky do compu a mamka na to nemá vůbec čas. Ze zbytku naší rodiny je podobně chytrá jako mamka už jenom moje malá Funinka a zkuste si poprosit králíka, aby Vám stáhnul fotky :D. Ale je mi to fakt líto, protože mám pár opravdu povedených fotek :(. Je mi z toho nanic :(.

Jinak k mojí nepřítomnosti: Škola, škola, škola. Prosím svá SRka i ORka, aby tolerovali moji nepřítomnost, je mi to opravdu líto, ale nejde jinak :(. Prostě to prosím Vás vydržte, já to jednou (možná) doženu... Ale na to pro jistotu nespoléhejte ;).

Musím k povídce. Teď si dám chvíli volno a nejspíš napíšu pár jednodílových vánočních povídek :). Budou čistě vánoční, protože Vánoce jsou asi nejlepší svátek v roce a já ho rozhodně nechci promeškat! :D :D :D Snad se budou líbit :).

Adios amigos!! :D
Můj milovaný Iggy :).

Rozbor: Proč jsou SM tolik v oblibě?

3. prosince 2011 v 17:46 | FK-Paint |  Zajímavosti a hodnocení modelů
Teď jsem viděla článek u Narveon, která udělala krásný rozbor úžasnosti MW. Moc se mi to líbilo, a tak jsem se rozhodla udělat takovou sérii rozborů sběratelství SCH, BH a PS. V prvním článku bych ráda upozornila na druhou nejmenší velikost modelů, a to hojně rosšířených koní Stablemates.

Stone dream

3. prosince 2011 v 16:40 | FK-Paint |  O autorovi
Kdo by neznal PS a jejich nepřakonatelnou krásu? Já nejsem vyjímkou a Stony obdivuju už nějaký ten pátek. Mají pouze jedinou chybu; cena. Není žádný div, když se na stránkách zjeví (samozřejmě) nádherný koník a stojí třeba 5 000(kč). Mě je to strašně líto a proto vždycky prohlížím staré i nové koně, kochám se jejich krásou a sním o tom, jaké by bylo mít alespoň jediného koníka od této firmy. Vyhlédla jsem si nádheného koně pro jaro 2011, Garfielda, který má světe div se (na PS) nádhernou cenu a to 1 800(kč). Jenže řekněte to mým rodičům :). Já vlastně ani nevím, proč o tom píšu článek, prostě mě to tak najednou napadlo a už to jelo :D. Dobře, dám Vám sem odkaz (někteří ho samozřejmě zají). Fotečky bohužel nejdou, protože mi blbne blog.

P.S. Stoni nedávno změnili design :).


Pár citátů pro duši I.

2. prosince 2011 v 17:23 | FK-Paint |  Co se jinam nevešlo
No,už se nudím, takže tady máte moje výlevy :D.

Nikdo tě nenaučí jezdit tak dobře, jako sám kůň.
-C.S.Lewis

Kdyby Bůh chtěl, aby lidé chodili po svých, dal by jim čtyři nohy. Místo toho jim dal dvě, aby si každou položili na jeden bok koně.
-Neznámý farmář z Montany.

Kočár odpočívá v zimě, sáňky v létě, kůň nikdy.
-Židovské přísloví.

Pokud tvůj kůň říká ne, položila jsi špatnou otázku, nebo ses zeptala špatným spůsobem.
-Pat Parelli

Koně také mluví, jen jim musíš naslouchat.
-Monty Roberts

Kůň je dar od boha lidem.
-Arabské přísloví.
A poslední jsem vymyslela já a stvárnila v nádherné fotce z Googleu :D :D.

Možná by Vás zájímalo...

2. prosince 2011 v 17:12 | FK-Paint |  Novinky
Že mi rodiče jako dodatek koupili fríského SCH hřebce! :D Nějak se mi ale nechce ven jít ho nafotit a ani Jenny s Spring Timem (už jsem se rozhodla :). Je tam totiž hrozná zima :/. Kdyby aspoň sněžilo, ale ono furt nějak ne... :/ No frísák se bude jmenovat Hero of Narnia a bude se mu říkat Bohatýr. Původ jména je fríský kůň, který byl koněm prince Kaspiana v druhém díle Letopisů Narnie :). No tak mi fanděte, aby sněžilo a pp :D.
Jejda - jakžese tenhle koník jmenuje? :D