Kopírujte fotky jen s povolením. Když na povolení kašlete, tak pište aspoň zdroj!!!

I love Halloween! +Pro Klári ;)

9. října 2011 v 17:20 | FK-Paint |  Novinky
Mám otázku: Proč Blog.cz vymyslel nadpisy u článků? Nemám tam už co psát... Proto se už předčasně těším na Halloween :D. Jenže já už nemám, co psát, takže přemýšlím o pozastavení, ale takhle snad neklesnu :D. Přidala jsem novou rubriku - videa. Budu tam dávat zatím videa patřící do skupiny "Others", až to budu umět, tak sem budu dávat videa patřící do skupiny "My" :). Takže pro ty, co neznají Blešno adios amigos!!!
Pro Klári: Včera jsem byla v Blešně a mám pro tebe pár novinek :). Přibyli tam dva koně - tedy spíš dva Mini Horsíci :D. Nikole Bělové se vždycky líbili, takže si je ve středu přivezli :D viděla jsem, jak je tam byli napást před hospodou a velcí koně se jich prej báli! :D :D :D Nicméně nechtěj jezdit na Argovi, v poslední době je hrozný!! Tuhle vyjížďku jsem sice jela na Čikině (je strašnej hajzlík), ale stejně, abys to pochopila, řeknu ti průběh vyjížďky: Vyjeli jsme jako obvykle k mostu, za ním sice jezdili nějaký blázni na motorkách, ale jinak nic. Argo nechtěl, náš průvodce musel sesednout a vést ho a i tak to byl horor. Takže člověk (nevím, jak se jmenuje) převedl Arga na druhou stranu a nechal ho tam. Pak šel ke kamarádce, aby jí pomohl s Lordem. Argo se samozřejmě vrací klusem a vypadá, jako by se nám vysmíval. Tak jedeme okolo (přes nějakou kamennou hráz). Argo celou cestu blbne a div nevyletí, jako šílený dopředu. Pak jezdíme výceméně vklidu, občas klusáme. Jenže najednou v poklidném klusu Argo vystřelí (pravděpodobně ho splašily motorky) a strhne samozřejmě koně mě a mých kamarádek (mojí Čikinu a kamarádek Lorda a Číru). Já a moje kamarádky ve vteřině sedíme na zemi. Kámoška, co jela na Číře téměř hned vstae a sama si dojde pro Číru, která hned zastavila. Kámoška, co jela na Lordovi vstane hned a jde ke mě, protože Lord a Čikina ještě chvíli běží a pak zastavují, aby se napásli. Mě teče z nosu krev a chvíli mi trvá, než se zvednu. Krev zastavím kapesníkem a pak nasednu (pan X - kterej nespadl - nám došel pro koně) kamarádky ovšem nechtějí (srabi!). Tak já jedu a všichni ostatní svoje koně vedou :D. MUHAHAHAHAHÁ!!! Asi v polovině cesty mi zase začne téct krev z nosu, takže taky sesdám. Domů dojedeme v pohodě. Kdybys viděla, jak Argo celou vyjížďku blbnul!
Já vím, je tady furt :D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Klári - Sapphire ranch Klári - Sapphire ranch | E-mail | Web | 9. října 2011 v 18:04 | Reagovat

:P Mini horsíci jo? To na nich ona bude rajtovat? Nedokážu si to představit. Ten Argo to je kazisvět. Když jsem jednou jela s Nikolou a mojí sestřenicí. Nik samozřejmě první já na sely a sestřenka na argovi. No, jeli jsme s Nikolou klusem a Argo se zapoměl protože se pásl. (Byly už jsme u mostu) Tak najednou argouš vystřelil a předběhl nás obě. Sestřenice samozřejmě málem sletěla ale naštěstí se držela. Doufám že to s ním bude lepší.
Zdraví Klári

2 Klári - Sapphire ranch Klári - Sapphire ranch | E-mail | Web | 9. října 2011 v 18:04 | Reagovat

Jinak nos už máš v pohodě?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama