Kopírujte fotky jen s povolením. Když na povolení kašlete, tak pište aspoň zdroj!!!

Noví SCH koně 2011

2. ledna 2011 v 12:51 | FK-Paint |  Zajímavosti a hodnocení modelů
Noví SCH koně na rok 2011 !!!


Novinka 2011
Hřebec Akhal-Teke:
Krásný kůň s krásnou barvou. Jenom mě trošku zklamalo to, že je to velmi starý mold pinta a že ho vůbec obnovili, protože se mi tenhle mold moc nelíbí, ale překvapilo mě, jak k tomu moldu sedne kinské barvení (palomino, v tomto případě plavák) a jak má tenhle mold charakteristické vlasnosti Akhal-Teke, jako např. dlouhý štíhlý krk, výrazný kohoutek, nohy, hřbet, hlava, prostě všechno. Dávám 8,5/10 určitě budu chtít!!!


Nový SCH 2011
Pinto roček:
Moc se mi líbí to jeho zbarveníčko :D !!! Postoj je sice na první pohled nudný, ale když se kouknu pořádně, vidím "mladého zvědavce" :D . Akorát se mi zdá, že je to nějakej chladnokrevnej tažáček... Ale co je to přeci moje slabost - strakatý kůň :D !!! Jenom ten kraťoučký ocásek... Nechám toho - ještě jsem ho neviděla "naživo". Dávám 9,5/10 je prostě strakatej, noooo (to znamená, že určo chci :D ) !!!


Novinka 2011
Pinto klisna:
"Tak jsme se dočkali pinto rodinky!" :D říkám si, když vidím roztomilého hnědě strakatého ročka a jeho inteligentně vyhlížející matku. Je to pravda. Super krásná strakatá kobylka s dlouhým ocasem a vlnitou hřívou je nyní k dostání. Naprosto mě ohromilo její stínované a strakaté zbarvení v kombinaci s krásnou hřívou a ocasem. Ale zase vypadá jako tažáček :D !!! Ne, kecám, ještě jsem ji neviděla v obchodě :D ... Dávám 9,9/10 stopro chci!!!


Novinka 2011
Knabstrubský hřebec:
"Další rodinka, hustý!" Další moje hláška. Je to krásný knabstrubský grošák. Někteří lidi na svých rančích mají knabstrupperi jako appaloosy, ale to není pravda SCH svojí jedinou appaloosu už dávno vyřadil, což je velká škoda :( !!! U tohoto koně bych mu vytkla asi jenom to, že barva srsti se moc neshoduje s barvou hřívy ocasu a kštice. Srst je do červena a hříva a ocas do šeda. Ale co! Vždyť knabstrupská klisna a hříbě jsou jenom s nudným zbarvením, tak tenhle tu rodinku jenom tak oživuje :D !!! Dávám 9/10 samozřejmě chci!!!


Novinka 2011
Dartmoorský hřebec:
"A další!" Už Vás svýma hláškama unavuju? Jestli jo, tak pište do komentů, já už to dělat nebudu :D !!! Ale musím uznat, že je to opravdu krásný mold... Ten inteligentní výraz a ta ušlechtilá hlava... Jenom to zbarvení není pro "poníky z blat" moc charakteristické i když může být. Navíc se nápadně podobá teneseeskému mimochodníkovi, který sním má prakticky společného jenom to, že jsou to oba svělí koně, přičemž dartmoor je malý poník!!! Ale ten mold všechno (skoro) překrývá!!! Dávám 9,5/10 to zbarvení mě sice trochu zklamalo, ale budu chtít ;) !!!


Novinka 2011
Dartmoorské hříbě:
"Krasavec!!!" Nebojte, už se to blíží ke konci :D . Zajímavě zbarvené hříbátko hvězdičkou. Vypadá jako andílek :D !!! Má takovej hříbecí nevinný výraz :D !!! Já nevím, co ktomu dodat, tohle psaní bude krátký ... Dávám 9,5/10 zbarvení mohlo být charakteristyčtější :D , ale chci ;) !!!


Novinka 2011
Klisna falabelly:
"A do čtveřice všeho dobrého!" Tohle už je předposlední!!! Tahle falabella mě teda velmi mile překvapila!!! nemám slabost jenom pro strakáče, ale i pro shetlandy a falabelly!!! Jsou to přeci takové malé myšičky :D !!! Má strašně hezký zbarvení prokvetlý palomino a já po ní přímo toužím :D !!! Já nevím, co napsat!!! Nemám slov je prostě božííííí!!! Už vím!!! Má ty očička na hlavě příliš nízko a má takový dlohý čumák :) . Dávám 9,5/10 a asi víte, jestli chci nebo ne :D !!!


Novinka 2011
Hříbě falabelly:
"Vždyť to je Laguna!!!" Už je konec, provolávejte sláva :D !!! Ale je naprostá pravda, jako BH Laguna vypadá! A je to strakatý kůň :D !!! Mold vypadá velmi zvědavě až uličnicky :D . Tohle asi taky bude krátký, protože jediný, co můžu vytknout je to, že když už hází tím ocasem, tak by mělo mít nožičky v pohybu, ale Laguna je taky nemá v pohybu, tak co :D !!! Dávám 9,8/10 a určitě chci ;) !!!


Shrnutí je takové, že koní letos udělali málo a žádný necválal ani neklusal :( !!! Ale zato ve skvělé podobě obnovili jeden mold a dokončili hned několik rodin, což mě velmi mile překvapilo :D !!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Iva Iva | 3. ledna 2011 v 14:44 | Reagovat

čauky, no mně se líbí asi jen Dartmoorský hřebec,Dartmoorské hříbě,Klisna falabelly a Hříbě falabelly :D no ostatní nejsou nic moc, ale ujdou :D no tak já letím na MG zatím čauky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama