Kopírujte fotky jen s povolením. Když na povolení kašlete, tak pište aspoň zdroj!!!

Leden 2011

ZzZzZzZz....

28. ledna 2011 v 17:27 | FK-Paint |  Novinky
Nadpisu nevšímat!!! Teď jsem se vrátila z venku - byla jsem fotit Balona :D . Docela se to vyedlo, Balon pózoval a já fotila dvě radosti :D . Asi si ještě dneska udělám řetězáček, kterej sem vyděla na hrozně moc rančích :D . Jinak ještě dneska nebo zítra bude jeden článek, kterej bude překvapení :D !!! Ano, nechám pana Nikdo napnutého :D !!! Já vím, jsem zlá :D !!! Ale jinak už fakt nemám o čem psát...............................................
Už je tady zase :D
Už je tady zase :D !!!

Repaint!!!

26. ledna 2011 v 12:12 | FK-Paint |  Novinky
Joooooo!!! Proč se raduju? Protože si v blízké budoucnosti můžu přemalovat svého prvního koně!!! No není to k zaradování se?! Bude to SCH Teneseeský mimochodník - samozřejmě našeho Houdiniho nedám!!! Koupím si novýho. Bude přemalovanej na pinto quartera (pokud se to povede :D ) . Zkusím mu dát pár skvrnek na břicho nějak namalovat nohy a jěště se pokusím o lucernu na hlavičku. Já už se táááák těším!!! Jo a, kdybyste někdo měl nějaké zkušenosti s repaint, tak pište do komentů!!!
Náš Houdini
Jeden z mých nej - Houdini :D .

GRRR...

25. ledna 2011 v 18:43 | FK-Paint |  Novinky
Nadpisu nevšímat!!! Hm... O5 se nudím... Tenhle článek teda bude extra dlouhej... Právě sem skoro dodělala uzdečku pro Bucka. Je to bílá uháčkovaná anglická uzdečka a brzičko budou fotečky :D . A brzo bychom také mohli očekávat nové přírůstky ;) . Hm... Na stáje a dess si budeme asi muset počkat... Jinak už je mi nekonečná nuda, takže pápá :D !!!
Annie :D
Docela povedená fotka, ne?

UUUUP!!

24. ledna 2011 v 18:00 | FK-Paint |  Novinky
Můj klasický projev, možná bude víc článků nadepsáno UUUUP!! Jinak si nevšímejte ;) . Zas nemám o čem psát... Achjo... Jujky, slíbila jsem snad panu Nikdo, že mu napíšu novinky z e-shopu? tak to promiň, pane Nikdo - asi to nejspíš nebude... Za prvé, arabskej set už je vyprodanej a za druhé nějak nemám náladu... Achjo... Héj!! Já tady takhle vzdychám, to si asi fakt nikdo nepřečte a možná ani pan Nikdo!!! Fajn přiznávám, už nemůžu dál pokračovat a budu si dělat reklamu!!!
West a moje provazovka
Trošku mázlé...

Tak co???

21. ledna 2011 v 20:13 | FK-Paint |  Novinky
Nadpisu si radši jako vždy: nevšímejte :) . NOOOO......... Ňáko se nudím.......... Tenhle článek bude krátkej......... Hm....... Asi Vám napíšu tu nespravedlnost........:
 Konečně se rozhodnu, kterýho Breyera bych v e-shopu chtěla. Rozhodla jsem se pro ten tradi western set s tou osobou ( :D ), postrojí a tím krasavcem ( :-D ). A....... On NAJEDNOU v e-shopu NENÍ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Konečně po dlouhým uvažování se rozhodnu a ON TAM NENÍ !!!!!!!!! 8888 (ÁÁÁÁ) !!!!!!!!!! Třeba tam zas bude...... A když ne, tak si ho buď koupím v cizině nebo si koupím Misty a Stormy (moc se mi kobylky zalíbily :) ) !!!!!
Tak já už jsem asi trochu něco napsala, tak hoj :D !!!
Buck
Promiňte, že přidávám jenom Bucka, ale Balon už tady byl dost a Watanay je v záhlaví. Nebojte, příště bude SCH ;) !

A co Weedo?

16. ledna 2011 v 12:45 | FK-Paint |  Novinky
A jak to bude s DZ Weedem? To bude zajímavý... Určitě ho chci, ale je to kůň z německýho e-shopu a to znamená: poštovný!!! Budu se snažit, nebojte, snad jednoho krásného dne bude ;) . Jo, a už jste viděli novinky v českým e-shopu? Ať ano nebo ne, dám sem hodnocení :)) ! V poslední době hodně přemýšlím, že se budu zůčastňovat fotosoutěží... Hm... Už nevím, co napsat... Tak já už radši nic nenapíšu :D !!!
Buck ;))

ANO - NE ???

14. ledna 2011 v 18:32 | FK-Paint |  Novinky
Když mám teď breyery, napadlo mě, že bych mohla rozdělit svůj web na dva. Hlasujte do ankety pod článkem ;) !!! A vypadá to, že budeme mít stáje!!! Stáje pro breyery!!! Taťka mi začíná podléhat - já to s ním umím ;) !!! A budeme mít i design!!! Můj brácha mi slíbil, že mi ukáže, jak se to dělá!!! Znova vikřičníky, sakra. Hm... Dneska toho není moc, co napsat... Koníci se mají dobře a moji breyeři si užívají pozornosti :D . Ale nebojte, na SCH nezapomínám!!! Zrovna včera jsem koníkovi k Vánocům udělala ohlávku s beránkem ;) . Tak já du přemlouvat taťku a bráchu, PÁPÁ :D !!!
Balónek :D

Copak se to se mnou stalo?

13. ledna 2011 v 21:18 | FK-Paint |  Novinky
Dlouho jsem tady nebyla - unesl mě snad někdo?! Ano, unesla mě naše malá drzá romská menšina!!! Teď doopravdy: Ve škole jsme psali 1000 a 1 písemku!!! Promiňte mi to (nevím, komu se omlouvám, nikdo sem přece nechodí :( ) . Mám další dva BH !!!!! Konečně to ze mě vylezlo!!!! Bonanza´s Buck a Isadora Cruce!!!!!! A pracuju na seriálu Čokoládový balon (samozřejmě o Balonovi)!!! Čekejte již brzy!!!!! Teď to jsou tady samý vykřičníky, já už radši přestanu psát.

Pápá :D !!!!!

Balonova krásná deka :))
Ta deka je vlastní výroba ;) !!!

Noví SCH koně 2011

2. ledna 2011 v 12:51 | FK-Paint |  Zajímavosti a hodnocení modelů
Noví SCH koně na rok 2011 !!!


Novinka 2011
Hřebec Akhal-Teke:
Krásný kůň s krásnou barvou. Jenom mě trošku zklamalo to, že je to velmi starý mold pinta a že ho vůbec obnovili, protože se mi tenhle mold moc nelíbí, ale překvapilo mě, jak k tomu moldu sedne kinské barvení (palomino, v tomto případě plavák) a jak má tenhle mold charakteristické vlasnosti Akhal-Teke, jako např. dlouhý štíhlý krk, výrazný kohoutek, nohy, hřbet, hlava, prostě všechno. Dávám 8,5/10 určitě budu chtít!!!


Nový SCH 2011
Pinto roček:
Moc se mi líbí to jeho zbarveníčko :D !!! Postoj je sice na první pohled nudný, ale když se kouknu pořádně, vidím "mladého zvědavce" :D . Akorát se mi zdá, že je to nějakej chladnokrevnej tažáček... Ale co je to přeci moje slabost - strakatý kůň :D !!! Jenom ten kraťoučký ocásek... Nechám toho - ještě jsem ho neviděla "naživo". Dávám 9,5/10 je prostě strakatej, noooo (to znamená, že určo chci :D ) !!!


Novinka 2011
Pinto klisna:
"Tak jsme se dočkali pinto rodinky!" :D říkám si, když vidím roztomilého hnědě strakatého ročka a jeho inteligentně vyhlížející matku. Je to pravda. Super krásná strakatá kobylka s dlouhým ocasem a vlnitou hřívou je nyní k dostání. Naprosto mě ohromilo její stínované a strakaté zbarvení v kombinaci s krásnou hřívou a ocasem. Ale zase vypadá jako tažáček :D !!! Ne, kecám, ještě jsem ji neviděla v obchodě :D ... Dávám 9,9/10 stopro chci!!!


Novinka 2011
Knabstrubský hřebec:
"Další rodinka, hustý!" Další moje hláška. Je to krásný knabstrubský grošák. Někteří lidi na svých rančích mají knabstrupperi jako appaloosy, ale to není pravda SCH svojí jedinou appaloosu už dávno vyřadil, což je velká škoda :( !!! U tohoto koně bych mu vytkla asi jenom to, že barva srsti se moc neshoduje s barvou hřívy ocasu a kštice. Srst je do červena a hříva a ocas do šeda. Ale co! Vždyť knabstrupská klisna a hříbě jsou jenom s nudným zbarvením, tak tenhle tu rodinku jenom tak oživuje :D !!! Dávám 9/10 samozřejmě chci!!!


Novinka 2011
Dartmoorský hřebec:
"A další!" Už Vás svýma hláškama unavuju? Jestli jo, tak pište do komentů, já už to dělat nebudu :D !!! Ale musím uznat, že je to opravdu krásný mold... Ten inteligentní výraz a ta ušlechtilá hlava... Jenom to zbarvení není pro "poníky z blat" moc charakteristické i když může být. Navíc se nápadně podobá teneseeskému mimochodníkovi, který sním má prakticky společného jenom to, že jsou to oba svělí koně, přičemž dartmoor je malý poník!!! Ale ten mold všechno (skoro) překrývá!!! Dávám 9,5/10 to zbarvení mě sice trochu zklamalo, ale budu chtít ;) !!!


Novinka 2011
Dartmoorské hříbě:
"Krasavec!!!" Nebojte, už se to blíží ke konci :D . Zajímavě zbarvené hříbátko hvězdičkou. Vypadá jako andílek :D !!! Má takovej hříbecí nevinný výraz :D !!! Já nevím, co ktomu dodat, tohle psaní bude krátký ... Dávám 9,5/10 zbarvení mohlo být charakteristyčtější :D , ale chci ;) !!!


Novinka 2011
Klisna falabelly:
"A do čtveřice všeho dobrého!" Tohle už je předposlední!!! Tahle falabella mě teda velmi mile překvapila!!! nemám slabost jenom pro strakáče, ale i pro shetlandy a falabelly!!! Jsou to přeci takové malé myšičky :D !!! Má strašně hezký zbarvení prokvetlý palomino a já po ní přímo toužím :D !!! Já nevím, co napsat!!! Nemám slov je prostě božííííí!!! Už vím!!! Má ty očička na hlavě příliš nízko a má takový dlohý čumák :) . Dávám 9,5/10 a asi víte, jestli chci nebo ne :D !!!


Novinka 2011
Hříbě falabelly:
"Vždyť to je Laguna!!!" Už je konec, provolávejte sláva :D !!! Ale je naprostá pravda, jako BH Laguna vypadá! A je to strakatý kůň :D !!! Mold vypadá velmi zvědavě až uličnicky :D . Tohle asi taky bude krátký, protože jediný, co můžu vytknout je to, že když už hází tím ocasem, tak by mělo mít nožičky v pohybu, ale Laguna je taky nemá v pohybu, tak co :D !!! Dávám 9,8/10 a určitě chci ;) !!!


Shrnutí je takové, že koní letos udělali málo a žádný necválal ani neklusal :( !!! Ale zato ve skvělé podobě obnovili jeden mold a dokončili hned několik rodin, což mě velmi mile překvapilo :D !!!