Kopírujte fotky jen s povolením. Když na povolení kašlete, tak pište aspoň zdroj!!!

Prosinec 2010

Arwen+Riki a Bessy+Blesk (já vím, starý jméno)

30. prosince 2010 v 12:43 | FK-Paint |  Fotogalerie
Takže tady je první díl slibované fotogalerky :D !!!
Všichni spolu
Blesk
Bessy a Blesk
Hlavička Bessy
Zkusila jsem s bleskem
Kamarádky
Hříběcí hrátky
Zase všichni
Sama
Hříběcí pohled
Matka a dcera - klisna a hříbě
Arwen a Riki
Všichni míří domů
A poslední fotka: Riki
Tak to je všechno ;) !!!

Vánoce dvakrát?! ANO! ANO! ANO!!!

29. prosince 2010 v 21:06 | FK-Paint |  Novinky
Jo, my měli Vánoce dvakrát!!! Možná se Vám to zdá skvělé, ale věřte mi, připadá mi, že mám strašně málo dárků... No nic, jestli dočtete tenhle článek, tak na konci uvidíte tu nejlepší novinku!!! Teď asi nebudu moc psát :-( ... Hmm... Nevím, co napsat... Koníci se mají velmi dobře ( dostali na Vánoce pořádnej žvanec :-). JO! Misty (camargská klisnička) sice dostala trošičku míň dobrot, než ostatní ( je velmi náchylná na koliku) zase dostala koliku :-( . Naštěstí nebyla moc velká, takže za chvíli už bude Misty jako rybička! Tak já už nevím, co napsat... Asi už Vám řeknu tu nej novinku!!! Pod stromeček jsem dostala moje první BH: Let's go riding western set!!! Koník se bude jmenovat Chocolate Breed Ball a jeho nick bude Balon :-)) !!!
Balon u nás doma :-)

Tichá noc...

24. prosince 2010 v 11:34 | FK-Paint |  Novinky

Šťastné a veselé!!!

To nejdřív :D !!!

Po dlouhém roce jsou zase Vánoce, svátky klidu a míru. V obýváku je krásná jedlička, která mimochodem nechutná mému králíčkovi :D . V televizi běží vánoční konzerty a pohádky, v kuchyni to voní cukrovím a všichni mají tu úžasnou vánoční náladu. Je to jasné:

Miluju Vánoce!!!Teď to další ;) !!!
Koníci k Vánocům dostanou pořádnej žvanec a snad budou spokojení :D . Možná půjdeme ven a budou fotky venku, ale nic neslibuju. Jinak fotky doma budou v každém případě!!! Nebudou ovšem hned. Já mislím, že už jsem napsala k Vánocům NĚCO :D !


Šťastné a veselé přeje Paint a tým CSR!!!


Po roce Vánoce, Vánoce přicházejí...

21. prosince 2010 v 17:20 | FK-Paint |  Novinky
Ááááá!!! Já se tak nemůžu dočkat!!! Miluju svoji školu! Mám na školu obrovský štěstí! Nepsali jsme písemky! A tohle ani trochu není ironie! No nic, budu muset makat na profilech :-) . Teď tady budu víc než jindy, protože nemáme domácí úkoly :D . Doufám, že někdo objeví můj poněkud zapadlý ranch a dočkám se komentu :D . Je to tady nový, pořádný design čekejte až po Vánocích. A rubrik je taky málo, já vím. Potřebovala bych SR :D !!! Jo a rodiče mých koní :-) ! Tak já zkusím objevit nějaké další ranche a moc moc bych se ráda spřátelila! Kdo by chtěl, pište do komentů, já kouknu na Váš ranch a napíšu do Vašich komentů, jestli souhlasím. Prosím!!! Ale teď koníci!


Koně přestávají nadávat na zimu a užívají si sněhu. Snowovi jsem uháčkovala vánoční deku a určo čekejte na fotečky!!! Moc nového nečekejte, koníci se mají přibližně stejně, jako minulý článek. West už si začínázvykat na deku, ale bude ji nosit jen při velkých mrazech, jinak ji nepotřebuje. Naši shetlanďáci si připadají ve svém živlu, kuličky :D. To je prozatím vše.

Tak pápá :D !!!

Ramlice Borůvka

21. prosince 2010 v 16:51 | FK-Paint |  Naše ostatní zvířátka
Borůvka
Jméno: F. Blueberry

Nick: Borůvka

Druh: Teddy králíček

Pohlaví: Ramlice


Borůvka je malá roztomilá králičice, která má ráda pohlazení nebo pomazlení. Ovšem z cizích lidí má velký strach a většinou se jim vyhýbá. Když si ale na někoho zvykne, je s ním velký kamarád. Borůvka někdy jezdí na přehlídky Teddy králíčků a umí  i králičí HOP.


Model:
Skvělý model je to strašně krásné, jak tam má ty natažené nožičky a ten výraz je prostě cute.
Model byl vydán roku 2006.
Borůvka
Borůvka

Hodnocení 1.:Satchmo

20. prosince 2010 v 18:40 | FK-Paint |  Zajímavosti a hodnocení modelů
Satchmo
ANO!!! SCH udělalo portrait model podle živého koně a tím koněm je skvělý Satchmo! Satchmo je skvělý drezurní kůň, který v roce 2006 obhájil zlatou medajli na olimpyjských hrách (mám takový dojem :-). Model byl udělán kvůli WEG 2010, kde byl také (myslím :D). Je na moldu lipického hřebce - krásááá!!! Ještě není v ČR, ale dostane se sem (doufám :D). Je to hrooozně drahé (samozřejmě) a dá se to koupit ještě dráž - s podpisem Isabelly Werth!!! Já myslím, že když s tím bude SCH pokračovat, tak, že za chvíli bude mít tento hnědáček i kamarády a SCH bude skoro jako BH nebo PS!!! Hodnocení: 10/10 - nemohla jsem si pomoct :D.
Satchmo
Satchmo s podpisem
S podpisem bych si ho asi nekoupila...

Už mám nahnáno!

20. prosince 2010 v 18:12 | FK-Paint |  Novinky
Nadpisu si nevšímejte, ikdyž pravda, že začínám být nervózní. Vánoce se blíží a já nemám čas na dárky, zdobení a takové ty vánoční blbůstky :-). Jak jsem psala u minulého článku (promiňte mi prosím, že jsem tady nebyla) začínám přemýšlet o PS. Nějak se mi zalíbili svými moldy a zbarveními. Nevím, jestli mám mám začít přemlouvat rodiče, protože jsem si samozřejmě přečetla předposlední článek Appy. Jinak asi vyhlásím fotosoutěž a přidám pár nových rubrik. To bylo z mého pohledu vše, koukněte se ještě z pohledu ranche.


Takže koníci sice nadávají na zimu svými způsoby, ale ve sněhu se stejně vždycky vydovádějí. Nedávno jsem byla s Arwen, Riki, Bessy a Bleskiem venku, takže se těšte na fotečky :-). Samozřejmě sportovní koníky dekujeme, ale "nesportovní" koně a také poníky necháváme bez dek (vypadají jako "velké chlupaté koule" - hlavně poníci :-). Náš "superpaint" (West) samozřejmě nedopustí, aby na něj někdo dával tak "zvláštní" věc, jako je deka, stejně by to asi nebyla potřeba, protože má také kožíšek :-).


Tak snad je to všechno!

Forestík

Já se táááák těěěěěěěšíííííííííííííííííííímmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

13. prosince 2010 v 20:47 | FK-Paint |  Novinky


Cože? Nadpis? Á ano už vím. Je blbej, ale já se tak těěěěěěěěěěěěěěěšííííííííííííííííííííííííímmmmm!!! Na co? Přece na VÁNOCE!!! Na Weeda!!! Já jsem do něj takovej blázen, že sem musím dát jeho fotky (první z e-shopu a ostatní od Appy) !!!!
Breyer Traditional DZ Weedo
Weedo

Weedo od App
Weedovy skvrnky

A ještě jsem našla jeho fotku!!!
Živý Weedo

Jen dodávám, že začínám přemýšlet o PS!!!

Dodatek: záležitost s Weedem se začala hnout!

12. prosince 2010 v 17:09 | FK-Paint |  Novinky
Jenom rychle: Mamka už mi říkala, ať jí ukážu Weeda a vypadá to, že ho dostanu k Vánocům!!! To bylo opravdu jenom rychle.

Hafling Ferda

12. prosince 2010 v 14:02 | FK-Paint |  Naši SCH
Ferda
Jméno: WWR My Gold Freddy

Nick: Ferda, Freddy

Plemeno: Tyrolský hafling

Pohlaví: Hřebec

Barva: Palomino

"Ferda není hřebec, ale valach!" Slýcháme nejčastěji jak od zkušených koňáků, tak i od laiků. Opravdu se tak chová a na přehlídkách hřebců, kde se úspěšně umísťuje málem nechtějí věřit PP! Na Ferdu můžou i úplně malé děti, které o koních nevědí vůbec nic. Jinak je to výborný turistický kůň a jeho opravdu krásná hlava se moc líbí přehlídkovým rozhodčím. Na CSR má klisnu (WWR Merssy) a hříbě (WWR White Star).


Model:
Hezký model, krásná barva, není co dodat :-).
Model byl vydán roku 2004.

Ferda byl můj úplně první SCH kůň!!!

Freddy
Ferdáááá
Ferda z výšky
Ferdův kukuč
Ferda se prochází
Nebojte, má dostatečně vyvinutý pud sebezáchovy